Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 18 Czerwiec 2019r.
2.10.2014 Pożegnaliśmy Asię i Kasię
Dodano: 2 Październik 2014r. 21:58

W siedzibie związku w Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. pożegnaliśmy nasze Koleżanki Joannę Skrodzką i Katarzynę Skibę z Biura Prawnego w Enea Operator. Asia i Kasia zdecydowały się skorzystać z  oferty Zarządu Operatora -Pakietu „Dobrowolnych” Odejść (PDO) w związku z likwidacją ich miejsc pracy w Operatorze-Likwidacja Biura Prawnego. Wspomnienia związane z wspólną pracą zawodową i związkową (Kasia przepracowała 14 lat, a Asia 10 lat w Enei) umiliły nam okolicznościowe spotkanie. Była kawa, ciasto, życzenia oraz upominki na pożegnanie wręczone w imieniu Komisji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp.  Obu Koleżankom  życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Daj Boże, może w przyszłości pojawią się możliwości ponownego zatrudnienia w Enea. ( może zmieni się chora  polityka pozbywania się Pracowników-najcenniejszego skarbu Enea).

Póki co  zapraszamy do odwiedzin , kawa i herbata zawsze się znajdą.