Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Czwartek, 12 Grudzień 2019r.
17.10.2014 Nowa Emerytka Grażyna Pietrzak
Dodano: 17 Październik 2014r. 17:07

Do szczęśliwców, którzy doczekali emerytury w Enea dołączyła Koleżanka Grażyna Pietrzak z Wydziału Urządzeń Pomiarowych w Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. W Okolicznościowym spotkaniu jakie odbyło się w świetlicy Centrali OD Gorzów Wlkp. uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa, współpracownicy oraz Koleżanki i Koledzy ze związku do którego Grażyna należała,  i mamy nadzieję nadal będzie należeć. ( wraz z odejściem na emeryturę członkostwo w związku nie ustaje). Grażyna przepracowała ogółem 35 lat, z czego ostatnie 28 w energetyce. Jak zwykle przy takich okazjach były : życzenia, wspomnienia, prezenty, poczęstunek, oraz tradycyjne STO LAT. Tą drogą przyłączamy się do życzeń, oraz zapraszamy do działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów.