Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 08 Sierpień 2020r.
Drukuj

„Uprzejmie informujemy, że w związku z wygaśnięciem z dniem 31 października 2014r. umowygrupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie został przeprowadzony przetarg, w wyniku którego przez najbliższe trzy lata ubezpieczenie będzie kontynuowane przez dotychczasowego ubezpieczyciela tj. PZU Życie S.A.

Miło nam poinformować, iż w ramach nowego ubezpieczenia wynegocjowano niższe składki oraz podniesiono atrakcyjność zakresu świadczeń. Jeśli będą Państwo zainteresowani kontynuacją obecnego ubezpieczenia od listopada br., niezbędne będzie ponowne podpisanie Deklaracji Przystąpienia do 31 października i dostarczenie do osoby dotychczas obsługującej ubezpieczenie na życie w Dyrekcji/Oddziale/Rejonie. Druk Deklaracji, wykaz koordynatorów oraz inne przydatne informacje dotyczące programu ubezpieczeniowego znajdą Państwo w Intranecie ENEA Operator w zakładce Strefa pracownicza, Niezbędnik Pracownika, Ubezpieczenie PZU”

Źródło: Enea Operator-info nr 61/2014 z 23.10.2014 r.

Pracownicy, którzy chcą zmienić obecny wariant ubezpieczenia oraz Pracownicy, którzy chcą przystąpić do nowego ubezpieczenia od listopada 2014r. proszeni są o przekazanie deklaracji przystąpienia do Wydziału Rachuby Płac do dnia 31 października br.

Z kolei Pracownicy, którzy chcą kontynuować swoje dotychczasowe ubezpieczenie (z obniżoną składką) otrzymają w listopadzie br. od pracowników Wydziału Rachuby Płac do podpisania deklarację ze zmienioną stawką i datą podpisania deklaracji 31 października br.

 


Wiadomość tą wyświetlono 2360 razy.