Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 07 Marzec 2021r.

Pierwszy raz po wakacjach członkowie Komisji Podzakładowej spotkali się na comiesięcznym spotkaniu w centrali Oddziału w Gorzowie Wlkp. Po przyjęciu protokołu z ostatniego zebrania ,wysłuchaniu sprawozdania z działalności i przyjęciu 3 nowych członków   zajęto  się następującymi tematami :

-posiłki regeneracyjne –interpretacja nr 10 stron Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy,

-podsumowanie manifestacji w Warszawie-25.07.2008 i 29.08.2008

-plany połączenia spółek Energotrans i Energoauto

-propozycja podziału pieniędzy przekazanych na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

pochodzących  z zysku Enea Operatora i pozostałych spółek,

-dobrowolne ubezpieczenia pracownicze typu P

-propozycje szkoleń związkowych organizowanych przez Zarząd Regionu Gorzów NSZZ

Solidarność ( osoby chętne do udziału w szkoleniach mogą się zgłaszać tel.-7217-504)

-udzielono dwóch zapomóg losowych członkom naszego związku.