Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 17 Styczeń 2021r.
Drukuj
30.10.2015 Nowa Emerytka Łucja Głowacka.
Dodano: 30 Październik 2015r. 20:35

Do grona szczęśliwców, którzy doczekali emerytury w grupie Enea dołączyła Łucja Głowacka młodsza specjalistka ds. rozliczeń z Biura Obsługi Klienta Enea Centrum w Dębnie.  Łucja przepracowała 42 lata w tym w energetyce 22. Podczas wspólnej imprezy z Rejonem Dystrybucji Dębno pożegnała się również Genowefa Pomietło samodzielny referent ds. administracji.

Uroczyste pożegnanie rozpoczęło się w świetlicy RD Dębno, a zakończyło w Restauracji „Panorama” w Dębnie. W okolicznościowym spotkaniu uczestniczyła dyrekcja, kierownictwa, byli i obecni współpracownicy oraz przedstawiciele NSZZ Solidarność, związku do którego Łucja należała, i mamy nadzieję nadal będzie należeć- kariera zawodowa dobiegła końca, ale związkowa jeszcze nie. Obu koleżankom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a Łucję  zapraszamy do aktywnej działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Gorzowskiej  Komisji Podzakładowej.

Jak zwykle przy takich okazjach były wspomnienia, życzenia, prezenty, tradycyjne STO LAT oraz Hymn Emerytów odśpiewany przez  Chór Mieszany. Nowe Emerytki zadbały ,żeby nikt nie umarł z pragnienia oraz nie wyszedł głodny, między innymi dlatego impreza przeciągnęła się do późnego wieczora.


Wiadomość tą wyświetlono 1437 razy.