Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Odział Gorzów Wlkp. - Wtorek, 12 Grudzień 2017r.
13.10.2017 Nowe Emerytki Ania i Basia.
Dodano: 13 Październik 2017r. 15:08

W świetlicy Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. odbyło się pożegnanie Anny Sieńkowskiej i Barbary Szostak Pracownic Magazynu Spółki Enea Pomiary. Ania i Barbara zasłużyły sobie na emeryturę. Ania przepracowała 42 lata w energetyce, a Basia 32 w energetyce i 10 poza.

W uroczystym pożegnaniu Koleżanek uczestniczyli: przedstawiciele Kierownictwa Departamentu Pomiarów z Enea Operatora, współpracownicy oraz przedstawiciele związków do, których Koleżanki należą.

Jak zwykle przy takich okazjach były: prezenty, życzenia, wspomnienia, anegdoty oraz tradycyjne STO LAT.  Uczestnicy pożegnania mieli okazję spróbować pysznych wypieków przygotowanych prze Emerytki.

Aniu twoja kariera zawodowa dobiegła  końca, ale kariera związkowa niekoniecznie. Zapraszamy do działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Naszej Organizacji.

Tą drogą życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.