Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 06 Marzec 2021r.

Do  szczęśliwców ,którzy doczekali emerytury w Enei dołączyli koledzy Zdzisław Krawczyk i Adam Głuch z Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp. W uroczystym pożegnaniu uczestniczyli przedstawiciele: dyrekcji i kierownictwa RD Gorzów Wlkp., oraz koleżanki i koledzy z pracy i  związku. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Były życzenia ,prezenty, kawa oraz pyszne ciasto. Kolegom Zdzisławowi i Adamowi w związku z przejściem na zasłużona emeryturę  składamy życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia jaką na pewno jest emerytura. Zachęcamy do odwiedzin  i do działalności w coraz większym oraz coraz prężniej działającym kole Rencistów i Emerytów, które działa przy naszej organizacji.