Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Czwartek, 29 Lipiec 2021r.
Drukuj

Z dniem 18.05.2020r zostają otwarte wszystkie Biura Obsługi Klientów (BOK) w Enea Centrum, które zostały  zamknięte dla klientów 13 marca 2020 r.

W BOK-ach obsługiwani będą wyłącznie Klienci, którzy wcześniej umówią się na wizytę poprzez stronę internetową lub przez infolinię. Pozwoli to zarządzić ruchem, umożliwić Pracownikom bezpieczne wykonywanie obowiązków służbowych i uniemożliwi powstawaniu kolejek. Wszystkie Biura zostały zaopatrzone w plexi oddzielające Pracowników od Klientów. Tym samym po czasie jest wreszcie pozytywna odpowiedź na nasze pismo z 5 marca 2020 r.

Dodatkowo zakupiono środki ochrony w postaci: przyłbic, maseczek, rękawiczek i płynów do dezynfekcji dla pracowników i Klientów. Ponadto ustalono, że Pracownicy mają prawo odmówić obsługi Klientowi, który wykazuje objawy choroby.

W czasie, kiedy BOK-i były zamknięte, zdalnie udzielono pomocy ponad trzystu tysiącom klientów. Przez ten czas zawierano umowy, przepisywano liczniki i udzielano informacji w wielu innych sprawach związanych z energią elektryczną.

Enea nadal zachęca do korzystania ze zdalnego kanału kontaktu, jakim jest Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

5.03.2020 Pismo w/s przegród

13.03.2020 Zamknięcie BOK-ów


Wiadomość tą wyświetlono 1528 razy.