Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 05 Luty 2023r.
27.04.2022 Nowy Emeryt Henryk Tomaszyk
Dodano: 27 Kwiecień 2022r. 14:53

Do szczęśliwego grona emerytów, którzy doczekali emerytury w Grupie Enea dołączył Henryk Tomaszyk Starszy Mistrz ds. Transportu z Rejonu Dystrybucji Gorzów. Henryk zasłużonej emerytury doczekał po przepracowaniu 47 lat z czego 35 w energetyce. Okolicznościowe spotkanie odbyło się w siedzibie Związku w Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów. Jak zwykle przy takich spotkaniach były: życzenia, prezenty, wspomnienia oraz tradycyjne STO LAT.

Nowy emeryt zadbał też o słodkości, które umiliły nam wspólne spotkanie. Kariera zawodowa Henryka dobiegła końca, ale związkowa jeszcze nie zapraszamy do aktywnej działalności coraz większego Koła Emerytów i Rencistów działającego przy Naszej Organizacji.

Za naszym pośrednictwem Henryk składa serdeczne podziękowania wszystkim współpracownikom, których spotkał podczas swojej 35 letniej pracy w energetyce (szczególnie tym z Rejonu Dystrybucji Gorzów).