Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 06 Lipiec 2020r.

O godz. 10.00 spod Zarządu Regionu gorzowskiej solidarności siedmioosobowa grupa związkowców (pięcioro z  Gorzowskiego Oddziału ENEI i dwoje z Zarządu Regionu Gorzów Wlkp.) udała się do Szczecina na wiec pod bramę Stoczni Szczecińskiej . Solidaryzując się z pracownikami stoczni  w obronie ich i innych miejsc pracy pokazaliśmy swoje niezadowolenie z polityki uprawianą przez obecną ekipę rządzącą.  Pod bramę stoczni szczecińskiej przybyły liczne  grupy związkowców z całej polski. W czasie wiecu palono opony, rzucano petardami i jajkami w przygotowane transparenty z postaciami rządzącej PO. Poza tym wiec miał przebieg pokojowy. Związkowcy zagrozili, że jeśli nie będzie dialogi i rząd nie zacznie wywiązywać się ze swoich obietnic to  następna manifestacja pokojową już nie będzie.

Więcej zdjęć-Galeria zdjęć-Pikiety,strajki  ,manifestacje.