Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 27 Luty 2021r.

Przedstawiciele wszystkich organizacji związkowych występujących w grupie kapitałowej ENEA spotkali się w Baranowie. Po wysłuchali porad przedstawiciela kancelarii prawnej postanowiono powołać wspólną reprezentację związkową której zadaniem będzie wynegocjowanie pakietu socjalnego na okoliczność prywatyzacji Enea. W skład 22 osobowego zespołu weszło 8 przedstawicieli NSZZ Solidarność (P.Adamski, M.Boiński, K.Gonerski, T.Dachowski, R.Jusis, D.Caban, A.Witkowski, A.Kalbarczyk.) Opracowano projekt regulaminu zespołu negocjacyjnego. Zadaniem zespołu będzie opracowanie wspólnie z prawnikami pakietu socjalnego oraz wynegocjowanie go z przyszłym inwestorem. Następne posiedzenie zespołu ustalono na 15 listopada  2010 r.

Pismo do MSP informujące o gotowości do negocjowania pakietu socjalnego-klknij tutaj

Wiadomość tą wyświetlono 2043 razy.