Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 07 Marzec 2021r.
17.02.2012 Nowy emeryt Marian Kunitz
Dodano: 18 Luty 2012r. 17:22

Do szczęśliwców  ,którzy doczekali emerytury w  grupie kapitałowej Enea dołączył kolega Marian Kunitz z Rejonu Dystrybucji  Gorzow Wlkp. Uroczysta biesiada  pożegnalna  odbyła się 17 lutego  2012 r. w kultowym Gorzowskim Barze MIŚ. W pożegnaniu Kolegi Mariana uczestniczyli  byli i obecni współpracownicy. W tak uroczystym dniu nie mogło zabraknąć przedstawiciela związku do którego Marian należał. Przewodniczący Komisji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. Krzysztof Gonerski wręczył pamiątkowy album z dedykacją oraz drobne upominki od związku. Były życzenia ,wspomnienia, upominki ,wspólne śpiewy, miła i sympatyczna atmosfera oraz tradycyjne „sto lat”. Marianowi  życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia , zapraszamy do częstych odwiedzin oraz zapraszamy do  działalności w coraz większym Kole Rencistów i Emerytów działającym przy Naszej Organizacji.