Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 02 Marzec 2021r.
3.09.2012 Rokowania bez zarządu Operatora
Dodano: 3 Październik 2012r. 13:43

Zgodnie z wyznaczonym  terminem strona społeczna stawiła się w Poznaniu celem podjęcia rokowań z zarządem Operatora w związku ze zgłoszonym 22.08.2012 żądaniem płacowym. Zarząd Operatora nie uznaje kolejnego sporu zbiorowego i dlatego nie podjął rokowań. Strona związkowa sporządziła protokół rozbieżności i stosownym pismem wystąpiła do Ministra Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS) o wskazanie mediatora w zaistniałym sporze zbiorowym  w Enea Operator. Do MPiPS wysłano również komplet dokumentów związanych ze sporem płacowym.  Harmonogram dalszych działań zostanie przyjęty podczas jutrzejszego posiedzenia Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Enea.

Pismo do MPiPS-kliknij tutaj

Protokół rozbieżności-kliknij tutaj