Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 05 Lipiec 2020r.

14-15.02.2008 odbyło się w Pieczyskach Walne Zgromadzenie Delegatów NSZZ Solidarność Enea Bydgoszcz. Udział w Walnym Zgromadzeniu wzięło 50 delegatów reprezentujących  wszystkie jednostki organizacyjne Oddziału Bydgoszcz. Podczas dwudniowego posiedzenia podsumowano działalność związku oraz poruszono wiele istotnych spraw dotyczących sytuacji w spółce Enea Operator.

W związku z rezygnacją złożoną przez dotychczasowego przewodniczącego Komisji Podzakładowej Bydgoszcz Mariana Kamrowskiego, konieczne stało się przeprowadzenie wyborów uzupełniających.

Delegaci na WZD dokonali wyboru Przewodniczącego Komisji obdarzając zaufaniem kolegę Józefa Szreibera z RD Świecie.

Obecne Prezydium Komisji  Podzakładowej w Bydgoszczy tworzą:

Przewodniczący             – Józef Szreiber

Z-ca Przewodniczącego – Wojciech Grzegorek

Z-ca Przewodniczącego – Grzegorz Skiba

Sekretarz                        – Robert Drzycimski

Skarbnik                        – Barbara Kosierb

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy.