Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Piątek, 25 Wrzesień 2020r.

W Sielpi obradowała Sekcja Krajowa Energetyki NSZZ Solidarność

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele innych Sekcji Krajowych działających w sektorze dystrybucji branży energetycznej.

W związku z napiętą sytuacją w całym kraju związaną z prywatyzacją i restrukturyzacją bez uwzględniania interesów pracowniczych w tych procesach powołano do życia ogólnopolski komitet protestacyjny w skład którego weszli przedstawiciele wszystkich central krajowych. Przyjęto harmonogram działań ,który pozwoli zgodnie z prawem przeprowadzić skoordynowaną akcję protestacyjną na terenie całego kraju. Ustalono ,że 13.06.2008 odbędzie się manifestacja energetyków  w Warszawie przed siedzibą Ministerstwa Skarbu Państwa .Terminy dalszych działań zostaną uzgodnione na roboczo .

Komunikat ze spotkania-Kliknij tutaj

Przejęte stanowisko-Kliknij tutaj