Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj

Zgodnie z  długoletnią tradycją członkowie Koła Emerytów i Rencistów działającego przy Komisji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. spotykają się w okresie przedświątecznym z koleżankami i kolegami. Nie inaczej było i w tym roku.

Zgodnie z Polską tradycją spotkanie rozpoczęło odczytanie Ewangelii Św. Łukasza, później był opłatek, życzenia oraz poczęstunek złożony z potraw wigilijnych. Wspólny śpiew kolęd wprowadził zebranych w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie było też okazją do wspomnień i zadumą nad jakże szybko przemijającym czasem. Podczas spotkania przywitano nową członkinię Koła – Alicję Łazarczyk, która od października przeszła na zasłużoną emeryturę. Alicji życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i zapraszamy do aktywnej działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów.

 W części roboczej spotkania zebrani dokonali wyboru władz Koła na kadencję 2018-2022.

Wyniki wyborów:

Przewodnicząca Koła została ponownie wybrana Grażyna Zych.

Skład Prezydium uzupełnili Jan Kosicki, Zbyszek Kunik.

Delegatami na Zjazd Delegatów Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea zostali wybrani: -Grażyna Zych, Jan Kosicki, Zbyszek Kunik.

W sprawach różnych zebrani  z zainteresowaniem wysłuchali informacji o tym co się dzieje w ich dawnym zakładzie pracy. Krytycznie oceniono przyjęte w 2017 r. zasady Wspólnej Działalności Socjalnej w GK Enea, które dyskryminują byłych Pracowników.

Wcześniejsze spotkania.


Wiadomość tą wyświetlono 4122 razy.