Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Lipiec 2024r.
Drukuj
30.11.2020 Ostanie pożegnanie Jana Kosickiego.
Dodano: 30 Listopad 2020r. 19:59

25 listopada 2020 r. przegrał walkę z chorobą nasz Kolega Jan Kosicki.

NA WIECZNĄ WARTĘ ODSZEDŁ JEDEN Z NAS.

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Jana Kosickiego odbyły się w poniedziałek 30.11.2020r. na Cmentarzu Komunalnym w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Żwirowej. W pogrzebie uczestniczyła Rodzina, koleżanki i  koledzy nie tylko z pracy oraz przedstawiciele NSZZ Solidarność -związku do którego Zmarły Należał. W ostatniej drodze Janka uczestniczyły również Poczty Sztandarowe: Zarządu Regionu Gorzów NSZZ Solidarność i Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów.

Po krótkiej modlitwie w Kaplicy uczestnicy ceremonii pogrzebowej procesyjnie udali się na miejsce wiecznego spoczynku Jana, gdzie złożono Jego doczesne szczątki.

„Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie po nim pamięć”

Janku Byłeś Człowiekiem Niezwykłym. Twoja niezwykłość przejawiała się każdego dnia. Miałeś ogromne poczucie humoru. Swoim pozytywnym usposobieniem Dodawałeś otuchy i sprawiałeś, że zły dzień stawał się dla każdego lepszy. Zawsze można było na Ciebie liczyć, swoją aktywność okazywałeś nie tylko w godzinach pracy. Pozostałeś wierny wartościom Bóg Honor Ojczyzna. Byłeś po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

I TAKIM CIĘ ZAPAMIĘTAMY


 Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.


 JANKU SPOCZYWAJ W POKOJU.

Info o śmierci J.Kosickiego


 


Wiadomość tą wyświetlono 1756 razy.