Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Piątek, 22 Wrzesień 2023r.
Drukuj
4.12.2020 Sytuacja Pandemiczna w GK Enea.
Dodano: 7 Grudzień 2020r. 08:54

W ostatnim tygodniu 57 Pracowników naszej Grupy otrzymało pozytywne wyniki testów na korona wirusa (bez LW Bogdanka). Po raz kolejny odnotowaliśmy więc spadek zakażeń. Do tej pory zachorowało 770 osób. Jednocześnie 131 pracowników dołączyło do grupy ozdrowieńców. W Grupie Enea jest ich już 660. Dobre wiadomości napływają również z Lubelskiego Węgla Bogdanka, tam liczba zachorowań także maleje. Sytuacja w Operatorze: Liczba Pracowników objętych kwarantanną GIS-50. Aktualna liczba Pracowników ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2- 50. Liczba Pracowników ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 od początku epidemii-260.

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem z 2 grudnia 2020 r. obowiązują nas zasady dotyczące zakrywania ust i nosa w miejscu pracy, zgodnie z którymi każdy pracownik ma obowiązek zakrywać usta i nos, jeśli w pomieszczeniu biurowym przebywa więcej niż jedna osoba. Należy to robić przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki albo przyłbicy.

Jeszcze raz zachęcamy ozdrowieńców do włączenia się w akcję oddawania osocza. Czekają na nie chorzy w całej Polsce, dla których może być to źródło ratunku.

Niezależnie od tego, czy pracujemy zdalnie, czy w trybie stacjonarnym, stale monitorujmy swój stan zdrowia. Jeśli to możliwe, ograniczajmy wszelkie bezpośrednie spotkania do niezbędnego minimum. Dbajmy o siebie i najbliższych, przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Wcześniejsze raporty

 

 


 


Wiadomość tą wyświetlono 864 razy.