Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 24 Luty 2024r.
Drukuj

Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją Komisja Wydziałowa NSZZ Solidarność Enea z Centrali Gorzów Wlkp. była organizatorem wspólnej zabawy i wypoczynku w Pensjonacie „PISZ” w Pobierowie. Po raz kolejny nasz wypad nad morze był udany (wszystkie dni były słoneczne, humory dopisywały).

Nasz wspólny wypoczynek rozpoczął Wieczorek Zapoznawczy. Dobra muzyka oraz Dobre Towarzystwo sprzyjało wspólnej zabawie, która trwała prawie do świtu.

Następnego dnia dla sporej grupki naszych milusińskich przygotowaliśmy  gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Zabawa była przednia a nagrody i  upominki  przygotowane przez organizatorów sprawiły wiele radości dzieciom , szczególnie tym najmłodszym.

Turniej w tenisa stołowego , piłkarzyków przygotowany przez gospodarzy ośrodka  oraz zabawa w  boole przygotowana przez NSZZ Solidarność to kolejne atrakcje podczas naszego pobytu nad morzem. Można było też skorzystać z atrakcji Pensjonatu PISZ: - kortu tenisowego,- bilarda, -sauny,- basenu-cymbergaja- boiska do kosza, piłki nożnej i siatkowej,- siłowni oraz wycieczek rowerowych.

Podczas długiego pobytu był też drugi wieczorek  taneczny, pieczenie kiełbasek oraz grillowanie. Podczas całego pobytu Gospodarze Pensjonatu  zadbali , żeby nikt nie chodził głodny i nie umarł z pragnienia, a ponieważ wszystko było pyszne, więc pewnie tu i tam  troszeczkę nam przybyło.  Pogoda  dopisała, można było skorzystać ze spacerów i moczenia nóg w „ciepłym” o tej porze Bałtyku. Jak widać z powyższej relacji, nikt się nie nudził.

Długi weekend szybko minął, pozostały wspomnienia opalenizna oraz zdjęcia. Do zobaczenia za rok.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację naszego wspólnego pobytu nam morzem.

Wcześniejsze wyjazdy

 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1453 razy.