Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 24 Luty 2024r.
Drukuj

Grupa Enea po raz trzeci przyłącza się do akcji „Dwie godziny dla rodziny”, której celem jest pogłębianie relacji z najbliższymi. W ramach akcji większość spółek naszej Grupy umożliwia Pracownikom wcześniejsze zakończenie pracy o dwie godziny, zachęcając do spędzenia tego czasu z rodziną. W tym roku Enea zaproponuje Pracownikom również pikniki rodzinne.

Już od jedenastu lat w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny" uczestniczą setki pracodawców z 18 krajów świata, umożliwiając swoim pracownikom wcześniejsze zakończenie wybranego dnia pracy i spędzenie tego czasu z najbliższymi.

Włączając się do akcji, zachęcamy do międzypokoleniowych działań, budowania więzi i dobrych relacji w środowisku pracy i w naszych rodzinach. U źródeł kampanii znajdują się wartości bliskie naszej Grupie, związane z bezpieczeństwem i zaangażowaniem, a także troską o relacje z bliskimi.

Wcześniejsze, o dwie godziny, zakończenie pracy w określonym dniu  należy uzgodnić z przełożonym. Specjalną nieobecność będzie można odnotować w systemie SAP lub złożyć stosowny wniosek. Szczegóły dotyczące przebiegu akcji oraz ewidencji czasu pracy w poszczególnych spółkach przekazywane będą bezpośrednio przez działy HR spółek biorących udział w kampanii.

Dodatkowo w ramach akcji, spółki Grupy będą organizowały festyny i pikniki Pracownicze. Wszystkie informacje dotyczące inicjatyw przekazywane będą bezpośrednio poprzez intranety spółek.

2 godziny dla Rodziny 2021

 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1449 razy.