Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj
18.05.2022 Emeryt Bogdan Duszak
Dodano: 18 Maj 2022r. 14:28

Po przepracowaniu 40 lat w Gorzowskiej Energetyce na zasłużoną emeryturę przeszedł Bogdan Duszak były Przewodniczący Naszej Organizacji.

Bogdan podczas swojej pracy zawodowej piastował wiele funcji: -Młodszy Referent, Kierownik Wydziału Telekomunikacji, Członek Zarządu wybrany przez Pracowników w Zakładzie Energetycznym Gorzów S.A. (ostatnia kadencja przed powstaniem Grupy Enea), oraz Dyrektor ds. Pracowniczych.

Marzec 1990 r. poświęcenie sidziby NSZZ Solidarność w Zakładzie Energetycznym Gorzów. -po lewej B.Duszak

Bogdan oprócz pracy zawodowej udzielał się też społecznie. W Naszej Organizacji pełnił wiele funkcji , miedzy innymi od 3.10.1989 r. do 17.12.1989 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność w Zakładzie Energetycznym.  

Powyżej okolicznościowe spotkanie Przewodniczących NSZZ Solidarność Zakładu Energetycznego Gorzów-9.08.2000r.

Uroczyste pożegnanie Bogdana odbyło się w siedzibie związku w Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wielkopolski. W okolicznościowym spotkaniu uczestniczyli członkowie Prezydium Naszej Organizacji. Jak zwykle przy takich okazjach były życzenia, wspomnienia, prezenty oraz tradycyjne STO LAT.

 Bogdan wszystko, co udało nam się  osiągnąć, jest owocem naszych wspólnych działań, w których czynnie uczestniczyłeś z pełnym zaangażowaniem, oddając na służbę Solidarności nie tylko swój czas lecz także serce. W tym miejscu za Twoją  Międzyludzką Solidarność należą  Cisię wielkie słowa podziękowania. To co wspólnie udało się nam osiągnąć niech będzie dla Ciebie powodem do satysfakcji i dumy.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Bogdanowi również tą drogą życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia , oraz zapraszamy do działalności w coraz większym Kole Rencistów i Emerytów działającym przy Naszej Organizacji.

 

 

 

 

 


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1345 razy.