Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Lipiec 2024r.
Drukuj

Już po raz 21 zwolennicy aktywnego wypoczynku spotkali się w Sulęcinie by rywalizować o puchary NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. Na turniej w Sulęcinie zjawiło się sześć  drużyn .

Wprowadzona kilka lat temu zasada przyjęła się i wszystkie drużyny miały w składzie co najmniej jedną przedstawicielkę płci pięknej.

Zawody stały na wysokim poziomie, przebiegały w sportowej atmosferze, a o zwycięstwie w wielu pojedynkach decydował tay-brek.

Zabawa była przednia, wszystkim nie brakowało ambicji -wyniki były sprawą drugorzędną, jednak z kronikarskiego obowiązku podajemy je:

Wyniki turnieju:

1- Posterunek Energetyczny Krzeszyce.

2- Rejon Dystrybucji Sulęcin.

3- Rejon Dystrybucji Dębno 1

4- Rejon Dystrybucji Choszczno + Posterunek Energetyczny Strzelce Kraj.

5- Solidarność Centrala  Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp.

6- Rejon Dystrybucji Dębno 2

Sędziowie zawodów wybrali najlepszych zawodników turnieju. Wśród kobiet najlepsza okazała Joanna Bittar z drużyny Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. ,  a wśród mężczyzn Dawid Jachimowski z drużyny Posterunku Energetycznego Krzeszyce.

Organizatorzy zadbali o upominki dla wszystkich drużyn, a pierwsza trójka oraz najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. W tym roku dzięki Bogu nikt nie złapał kontuzji, więc wszystko było OK.

Po turnieju wszyscy uczestnicy  udali się do Nadleśnictwa w Ostrowie by w scenerii szkółki leśnej  uzupełnić płyny,  stracone kalorie oraz  powspominać wcześniejsze edycję turnieju.

Można też było spróbować swoich sił na parkiecie. Jako, że pogoda w tym roku dopisała, impreza przeciągnęła się do późnego wieczora. 

Organizatorom –Komisji Wydziałowej NSZZ Solidarność Rejonu Dystrybucji  Sulęcin i jej Przewodniczącemu  Tomaszowi Królowi serdeczne podziękowania za jak zwykle wzorową organizację.

Do zobaczenia za rok na XXII edycji Naszego Turnieju.

Wcześniejsze edycje Turnieju

Więcej zdjęć z tego i wcześniejszych turniejów

 

 

 


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1162 razy.