Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Lipiec 2024r.
Drukuj
24.02.2023 Emeryt Andrzej Komarzański
Dodano: 25 Luty 2023r. 11:44

Po przepracowaniu 40 lat w energetyce do grupy świadczeniobiorców ZUS dołączył Andrzej Komarzański Elektromonter PE Drawno. Uroczystość pożegnalna najpierw odbyła się w Swietlicy Rejonu Dystrybucji Choszczno (RD), a następnie kontynuowana była w Świetlicy Wiejskiej w Barnimiu.

W okolicznościowych spotkaniach uczestniczyli byli i obecni współpracownicy, rodzina,  emeryci, przedstawiciele Kierownictwa Dyrekcji RD Choszczno oraz Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wielopolski, raz Przedstawiciele Związku do którego Andrzej należy.

Jak zwykle przy takich okazjach były wspomnienia, życzenia, prezenty, anegdoty oraz tradycyjne Sto Lat.

Nowy emeryt zadbał o to by nikt nie umarł z pragnienia i głodu. Dodatkowo w związku z wciąż obowiązującym w kraju stanem zagrożenia epidemicznego nowy emeryt  zadbał także o dodatkowe środki dezynfekujące.  

W części artystycznej Dyrektor Piotr Nahorski zaprezentował fraszkę dokumentującą pracę zawodową Andrzeja.

Wszyscy uczestnicy spotkania zaśpiewali nowemu emerytowi  „Hymn Emerytów”.  Andrzej załatwił również dyspensę u Proboszcza tutejszej parafi, więc można było również spróbować swoich sił na parkiecie. Jak widać z powyższej relacji zabawa była przednia.  

Okolicznościowe spotkanie zakończyło się w godzinach nocnych.

Andrzej oprócz pracy zawodowej udzielał się również w pracy społecznej. Przez kilka kadencji pełnił funkcję Członka Prezydium Komisji Wydziałowej w RD Choszczno oraz Czlonka Komisji Podzakładowej NSZZ „Solidarność” Enea Gorzów Wielkopolski. Dlatego na koniec pozwolimy sobie złożyć Andrzejowi specjalne życzenia od „Solidarności”

Przyjmij nasze serdeczne podziękowanie za działalność w NSZZ „Solidarność” ENEA Gorzów Wlkp., Wszystko co udało nam się razem osiągnąć jest owocem naszych wspólnych działań, w których uczestniczyłeś z pełnym zaangażowaniem, oddając na służbę „Solidarności” nie tylko swoją wiedzę i umiejętności lecz także serce. Dziękujemy Ci za spływy "Solidarności"  Szlakiem Jana Pawła II.

 Niech to wszystko  będzie dla Ciebie powodem do satysfakcji i dumy.  Przez wszystkie te lata łączyła nas nie tylko działalność zawodowa i związkowa, ale  także przyjaźń. Przejście na emeryturę zamyka pewien okres Twojego życia, ale nie oznacza rozstania z „Solidarnością”. Zachęcamy Cię do działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Naszej Organizacji.  Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli liczyć na Twoją pomoc, że będziesz nas wspierać swoim doświadczeniem i życzliwą radą. Życzymy Tobie wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia oraz  zadowolenia płynącego z realizacji pasji społecznikowskiej. 

STO LAT NA EMERYTURZE.


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1324 razy.