Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Lipiec 2024r.
Drukuj

31 marca 2023 r. upływa okres, na jaki zawarliśmy umowę grupowego ubezpieczenia Opieka Medyczna S. Wszyscy pracownicy zainteresowani kontynuacją lub zmianą pakietu medycznego KOMFORT, KOMFORT PLUS lub OPTIMUM, powinni zgłosić się do osób odpowiedzialnych w poszczególnych obszarach ( Obszar Gorzów: kinga.jerzyk@enea.pl, anna.walkowiak@enea.pl)  za obsługę ubezpieczeń grupowych w poszczególnych spółkach naszej Grupy i złożyć nowe deklaracje. Pakietu Standard opłacanego przez pracodawcę nie trzeba odnawiać w wyżej wymienionym terminie.

Nową deklarację przystąpienia do ubezpieczenia można złożyć w wersji papierowej lub elektronicznie przez konto mojePZU.pl – w celu złożenia deklaracji elektronicznej poprzez stronę mojePZU.pl prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi w danym obszarze, udostępnią Państwu stosowne zaproszenie z linkiem do przystąpienia do ubezpieczenia. 

Warunkiem kontynuacji zakresu i pakietu (KOMFORT, KOMFORT PLUS lub OPTIMUM) w rocznicę polisy, tj. od 1.04.2023 r., jest złożenie deklaracji do 13.03.2023 r.

Nowe pakiety są dostępne zgodnie z poniższą ofertą cenową:

 

Uwaga! Aby skorzystać z ubezpieczenia w wariancie rozszerzonym należy posiadać Pakiet Zdrowotny PZU Standard opłacany przez pracodawcę (objęcie ubezpieczeniem w pakiecie standard można sprawdzić na pasku płacowym Świadczenia na rzecz pracownika/Opieka medyczna – 5,60 zł).

Pakietu Standard nie trzeba odnawiać w wyżej wymienionym terminie.

Szczegóły dotyczące dodatkowych pakietów medycznych Opieka Medyczna S oraz listę osób obsługujących ubezpieczenie w danej spółce można znaleźć w intranecie ( w strefie pracownika.)


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1224 razy.