Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj
1.09.2023 Gorzowski Dzień Energetyka
Dodano: 2 Wrzesień 2023r. 12:12

Po okresie izolacji związanym z pandemią COVID podjęliśmy działania w kierunku powrotu do wspólnego święta -DNIA ENERGETYKA.  Mimo początkowych problemów związanych z brakiem funduszy udało się doprowadzić do tego, że spotkaliśmy się w Ośrodku „Kormoran” w Sulęcinie. Organizatorem spotkania był Oddział Dystrybucji Gorzów Enea Operator. Z naszej inicjatywy udało się też na wspólne świętowanie zaprosić pracowników z innych Spółek Grupy Kapitałowej Enea Obszaru Gorzowskiego. W naszym spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni gości -Członkowie Zarządu: -Enea Operatora Marek Rusakiewicz i Michał Cebula oraz Enea Serwis Piotr Bogusławski.

Było jak zwykle sympatycznie. Wielu uczestników i uczestniczek spotkania pierwszy raz mogło świętowować w takiej formule. Po czterech latach od ostatniego spotkania przybyło wielu nowych pracowników. Po raz kolejny udowodniliśmy, że niezależnie od zajmowanych stanowisk oraz Spółki w której pracujemy dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, i potrafimy się wspólnie bawić.

Zabawa była przednia, były konkursy z nagrodami oraz można było spróbować swoich sił na parkiecie.

Wiele radości uczestnikom imprezy sprawiła Foto-Budka.

Organizatorzy zadbali o to by nikt nie wrócił głodny do domu i nie umarł z pragnienia. Impreza zakończyła się późnym wieczorem.

Jak widać z powyższej relacji nikt się nie nudził. Niestety minusem było to , że czas tak szybko uciekał , że ledwo co zaczęliśmy wspólną zabawę a już trzeba było ją kończyć... Zdecydowanie za krótko.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy wrócić do tradycji wspólnego świętowania Dnia Energetyka. Do zobaczenia za rok.
Gorzowski Dzień Energetyka 2019

Dzień Energetyka 2022

Centralne obchody Dnia Energetyka 2023

Więcej zdjęć z naszego FB

 


Wiadomość tą wyświetlono 1309 razy.