Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj

Zwolennicy aktywnego wypoczynku na śniegu-„białego szaleństwa” spotkali się w Szklarskiej Porębie by wspólnie uczestniczyć w Mistrzostwach Grupy Enea w narciarstwie. Narciarze reprezentowali różny poziom oraz różne podejście do mistrzostw:- byli tacy którzy bardzo poważnie podchodzili do zawodów i za wszelką cenę dążyli do zwycięstwa, byli tacy którzy traktowali to jako wspaniałą zabawę,- byli tacy którzy to spotkanie traktowali jako możliwość podniesienia swoich umiejętności narciarskich, byli też tacy którzy stawiali pierwsze kroki w tym wspaniałym sporcie. Zawody rozegrano na Hali Szrenickiej przy stale padającym śniegu. W mistrzostwach uczestniczyły całe rodziny z różnych spółek grupy kapitałowej Enea. Głównym organizatorem i fundatorem nagród była Enea Operator. Uczestnicy mistrzostw podzieleni byli na różne grupy w zależności od wieku i płci. Miło nam zakomunikować ,że przedstawiciele Oddział Dystrybucji Gorzów Wlkp. również znaleźli się wśród medalistów. Złoto zdobyli –Przemysław Jusiel oraz Paweł Żukowski. Srebrne medale zdobyli : Małgorzata Brałko oraz Tomasz Bornikowski.  Brąz przypadał w udziale Zbigniewowi Odziomkowi oraz Mikołajowi Dementiew. Drużynowo zwyciężyli koledzy z Poznania, przed Bydgoszczą oraz Zieloną Górą.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy hartu ducha oraz umiejętności , które pozwoliły uniknąć kontuzji tak częstych w tym sporcie.

Była to trzecia edycja mistrzostw i według członków zarządu Enea Operator obecnych na zawodach ( Jakub Kamyk , Przemysław Zaleski) na pewno nie ostatnia.

II Mistrzostwa-relacja-kliknij tutaj

Fotorelacja z tych i wcześniejszych zawodów-kliknij tutaj


Wiadomość tą wyświetlono 4080 razy.