Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Lipiec 2024r.
Drukuj

W siedzibie Związku w Gorzowie Wlkp. spotkali się Członkowie Gorzowskiego Zarządu Regionu NSZZ Solidarność. Tematyka spotkania:

1. Przyjęto protokół z ostatniego posiedzenia ZR Gorzów jakie odbyło się 3 września 2013 r.

2.Manifestacje w Warszawie-Dość lekceważenia Społeczeństwa. Podsumowano dni protestu w Warszawie w dniach 11-14.09.2013 r. oraz udział w nich naszych przedstawicieli.

3.Posiedzenie Komisji Krajowej NSZZ Solidarność  2-3.10.2013.  J. Porwich zdał relację z ostatniego posiedzenia Komisji Krajowej jakie odbyło się Stalowej Woli.

4.Członkowie Prezydium zdali sprawozdanie z działalności od ostatniego zebrania.

5. Wybory na kadencję 2010-2014. Członków ZR poinformowano o szkoleniach w tym temacie. Materiały potrzebne do przeprowadzenia wyborów na nową kadencje zostaną przesłane drogą elektroniczną. O dacie Walnych Zebrań Delegatów należy poinformować co najmniej dwa tygodnie wcześniej Regionalną Komisję Wyborczą.

6.Obecna sytuacja gospodarcza Polski. Członków ZR zapoznano z badaniami dotyczącymi tej tematyki przeprowadzonymi przez Zachodni Ośrodek Badań Społeczno-Politycznych  w województwie Lubuskim.

7.Sytuacja w zakładach pracy w Regionie. Przedstawiono sytuację w : Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie, Enea OD Gorzów, PGE EC Gorzów, Arctic Paper Kostrzyn, Wodociągi Gorzów.

8.Ustalono termin następnego posiedzenia-5.11.2013 w nowej siedzibie Archiwum Państwowego w Gorzowie.
 


Wiadomość tą wyświetlono 2161 razy.